Обяви 1 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, гр. Банкя
215 000 €
420 503.45 лв.

(2 622 €, 5 128.19 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 11:32 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 621 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
1-ви от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

КЛЮЧ В АГЕНЦИЯТА! ОГЛЕДИ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ! Светъл тристаен апартамент до 78 СУ 'Христо Смирненски'. Вътрешна и външна изолация; PVC дограма; нов ламинат; обзаведен. Разпределение: коридор, кухня, хол, две спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, мокро помещение, три остъклени тераси. Мазе към апартамента. Чиста жилищна площ 81.83 кв.м.; мазе - 5.91 кв.м. ИД:73593 За директни клиенти! БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ ЗА БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ! За повече информация и оглед позвънете на посочените телефони.

Особености
Тухла
С паркинг
Интернет връзка
Обзаведен
Саниран

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, гр. Банкя
Обява: 1c177555021805369

215 000 €
420 503.45 лв.
История на цената
(2 622 €, 5 128.19 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, гр. Банкя